737 344 941 tvuj@kniznikoucink.cz
náhled poukazu na 500 Kč

Poukaz na 500 Kč

náhled poukazu na 1000 Kč

Poukaz na 1000 Kč

Podrobnosti o tom, jak a na co poukaz využít, najdete na stránce pod formulářem, a následně vám přijdou také v e-mailu. Stažením poukazu vyjadřujete s uvedenými podmínkami souhlas, proto si je, prosím, přečtěte.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Jak poukaz uplatnit?

Před objednáním služby či produktu na www.kniznikoucink.cz mě kontaktujte na e-mailové adrese tvůj(a)kniznikoucink.cz. Uveďte, co si chcete objednat a vepište do zprávy šestimístný kód poukazu – najdete jej vlevo uprostřed, pod jmenovkou a platností poukazu. Slevu vám následně odečtu z faktury nebo vygeneruji slevový kód pro započítání slevy do ceny objednávaného produktu.

Platnost poukazu je od 17. února do 30. dubna 2024.

 

Na co můžete poukaz využít?

  • Na objednávku posudku knižního rukopisu, který zahrnuje i dodatečnou 30minutovou konzultaci úprav a dalšího postupu při nabízení a vydání díla.
  • Na mentoring pro spisovatele: Ať už chce autor/ka začít psát úplně od začátku, nebo vést při úpravách první verze svého díla. Mentorování může fungovat i jako „individuální kurz tvůrčího psaní“ pro rozvoj spisovatelských dovedností nebo jako „osobnostně rozvojová“ a motivační spolupráce.
  • Konzultace literárního záměru, postupu při úpravách díla, nabízení rukopisu nakladatelům, vydání vlastním nákladem atd.
  • Na nezlevněné online kurzy a prezenční semináře, jejichž aktuální nabídku najdete na www.kniznikoucink.cz.

 

Na co poukaz využít nelze

Poukaz nelze směnit za peníze.

Poukaz nelze uplatnit:

  1. Jako slevu na aktuálně zlevněné (akční) služby a produkty, tedy ani ne k nákupu online kurzu Jak vydat knihu se zaváděcí 50% slevou.
  2. K nákupu dalších poukazů na www.kniznikoucink.cz.

 

Stažením poukazu souhlasíte s výše uvedenými podmínkami